VivaGym, K. Kalinausko g. 2B, Vilnius. +370 (612) 83 495, +370 (655) 46 601

Dovydas Vaišnoras / ASMENINIS TRENERIS

 

SVEIKI!    

 

Mano vardas yra Dovydas, esu sportiškas, veržlus ir naujovių ieškantis jaunuolis. Sportas mane lydi nuo pat vaikystės, o rimčiau sportuoju, tobulinu kūną ir gilinuosi į treniruočių bei treniravimo subtilumus jau apie 4 metus. Vertinu nuolatinį tobulėjimą ir kasdien siekiu sužinoti kažką naujo. Tiek sporto, tiek ir kitose srityse stengiuosi įgauti žinių iš pačių geriausių specialistų.   

 

KAS MAN YRA SPORTAS?

 

Tai man ne tik aistra, bet ir gyvenimo būdas. Treniravimasis nėra tik “geležies” kilnojimas, tai sveikas kūnas, atsipalaidavimo būdas, disciplina, laiko planavimas, tikslų išsikėlimas, jų įgyvendinimas. Laikausi nuomonės, jog treneris tikrai nėra tik tas, kuris pasakoja, kokį kiekį baltymų ir angliavandenių reikia suvartoti, kad pasiektum rezultatą. Treneris į kiekvieną klientą turi žiūrėti šiek tiek giliau, žinoti, jog tai, kas tinka vienam, gali netikti kitam. Po treniruotės žmogus turi išeiti ne tik fiziškai išsikrovęs, bet ir pilnas pozityvo, sužinojęs kažką naujo. Viso to išmokau sporto dėka ir tuo pasidalinti noriu su savo klientais, noriu uždegti juose norą sportuoti taip pat, kaip degu pats.

 

SPORTO PATIRTIS

 

  • Nuo 6m iki 12m – Plaukimas.
  • Nuo 12m iki 15m – Futbolas.
  • Nuo 15m iki 17m – Akademinis irklavimas (ir susipažinimas su treniruoklių sale).
  • Nuo 17m iki dabar – Treniruoklių salė, kūno rengyba, funkcionalumas.

 

Visos šios sporto šakos supažindino mane su sportu iš įvairių pusių. Treniruotės, varžybos, sporto stovyklos, laimėjimai ir pralaimėjimai išmokė disciplinos ir rezultato siekimo, gyvai „supažindino“ su funkcionalumo principais. Būtent tuo noriu dalintis su Jumis.

 

Nuo 15 metų “užsikabinęs” ant treniravimosi sporto salėje, tai darau iki dabar. Tai man nėra tiesiog „sausas“ ėjimas į salę ir svorių kilnojimas. Darbas su savo kūnu, vardan rezultato yra sunkus procesas, reikia suderinti tiek treniruočių programą, tiek fiziologinius reiškinius, tiek mitybą. Todėl esu išstudijavęs begalę informacijos, perskaitęs daug knygų, susijusių su kūno rengyba ir sveikatingumu.

 

IŠSILAVINIMAS

 

Supratęs, jog noriu treniruoti kitus, išsilaikiau trenerio licenciją ir pradėjau studijuoti žmogaus anatomiją bei judesių biomechaniką, kad dar geriau suvokčiau, kaip kitam žmogui padėti pasiekti norimo rezultato:

 

  • 2017m. LEU sporto trenerio licencija.
  • 2017m. LEU anatomijos kursai (60 val.).
  • 2017m. LEU judesių fiziologijos kursai (50 val.).
  • 2017m. LEU judesių biomechanikos kursai (40 val.).

 

Esu aktyvus fitneso ir mitybos seminarų dalyvis.

 

KĄ GALIU PASIŪLYTI?

 

Su laiku vien žinių kaip užauginti raumenis man pradėjo nepakakti, tad pradėjau gilintis ir į sveikatingumą, reabilitaciją ir funkcionalumą, bei kaip savo patirtį perduoti kitiems žmonėms. Vedu raumens auginimo/svorio metimo/jėgos didinimo treniruotes su svoriais ir treniruokliais, funkcines bei sveikatinimo treniruotes vienam asmeniui ar žmonių grupei (taip pat dirbu su vaikais). Galiu padėti mitybos klausimais, sudaryti mitybos planus ir rasti labiausiai Jums tinkantį sprendimą.